Tekuté aroma - Brusinka 50 ml

Vyprodáno Výhodná cena

Výrobce: Aroco a. s.

Dodavatel: Krmiva Hulín

  • Charakteristika: Jde o velmi kvalitní, přírodně identický, potravinářský koncentrát, používaný při výrobě limonád, dražé a cukrovinek. Je to jemně nažloutlá, transparentní tekutiná, ředitelná vodou. Aroma je výrazné a příjemné. Má dobrou stabilitu - nevyprchává rychle z produktu. Země původu - ČR.
  • Použití je hodně široké, od sladkých až po bílkovinné směsi a výrobky. Aroma se dají kombinovat i mezi sebou a vytvářet si tak vlastní specifické aroma - každý druh ale aplikujte do směsi samostatně, neslévejte je do sebe! Přidané množství je individuální, záleží na charakteru směsi, obsahu surovin, intenzitě aromatického koncentrátu aj.

Je nutné přidávat aroma postupně, nejlépe přidat do ředící vody potřebné k výrobě. Po zamíchání nechat výrobek odležet alespoň 30 minut, aby se v něm vůně projevila naplno. Doporučuji před čichovým testováním svého výrobku odejít z místnosti ( i s výrobenou, aromatizovanou směsí ), kde se míchalo, protože čichové buňky jsou silou koncentrovaného aroma otupělé a necítí dobře naředěný výrobek!Pak se vám zdá, že v něm nic není a přidáváte aroma tak dlouho, až ním úplně přebijete ostatní pachy surovin ve výrobku!

  • Orientační dávkování:

7 - 10 ml / 1 kg mokré směsi

Balení 50ml

143,00 Kč
Please select variants first