Tekuté aroma - Krill 50ml

Výhodná cena

Výrobce: Aroco a. s.

Dodavatel: Krmiva Hulín

Tekuté aroma - KRILL, 50 ml

  • Charakteristika: Jde o velmi kvalitní koncentrát, používaný pouze pro sportovní rybolov. Je to tmavě hnědá, neprůhledná tekutiná, ředitelná vodou. Aroma je výrazné, má dobrou stabilitu - nevyprchává rychle z produktu.

Země původu - ČR.

  • Použití: Aroma Krill se nejvíce hodí do bílkovinných směsí a hlavně rybích výrobků. Aroma Krill a např. Patentka, se dají kombinovat i mezi sebou a vytvářet si tak vlastní specifické aroma - každý druh ale aplikujte do směsi samostatně, neslévejte je do sebe! Přidané množství je individuální, záleží na charakteru směsi, obsahu surovin, intenzitě aromatického koncentrátu aj.

Je nutné přidávat aroma postupně, nejlépe přidat do ředící vody potřebné k výrobě. Po zamíchání nechat výrobek odležet alespoň 15 minut, aby se v něm vůně projevila naplno.

  Doporučujeme před čichovým testováním svého výrobku odejít z místnosti ( i s výrobenou, aromatizovanou směsí ), kde se míchalo, protože čichové buňky jsou silou koncentrovaného aroma otupělé a necítí dobře naředěný výrobek!Pak se vám zdá, že v něm nic není a přidáváte aroma tak dlouho, až ním úplně přebijete ostatní pachy surovin ve výrobku!

  • Orientační dávkování:

7 - 10 ml / 1 kg mokré směsi

Balení 50ml

119,00 Kč
Please select variants first